Evde Sağlık Hizmetleri

Evde Sağlık Hizmetleri faaliyeti yürüten kuruluşumuz. Ocak 2020’de Sağlık Kabini olarak faaliyete başlayan kuruluşumuzun kadrosu hemşirelerden oluşmaktadır. Hemşirelerimiz Türkiye’nin en iyi Hastanelerinde uzun yıllar görev yapmış ve görevini başarı ile tamamlamıştır. Ekibimiz Aynı zamanda ülkemizi yurt dışında temsil eden önemli Profesörler ile deneyim kazanmıştır.  Bu deneyim ile ekibimiz bundan böyle öncelikle kendi alanında en iyisi olabilmek ve en kaliteli hizmeti hedeflemiştir.

Hasta güvenliği ve mahremiyetini en ön planda tutan kuruluşumuz bununla birlikte  Ankara’nın tamamında evde sağlık ve bakım hizmeti vermeye başlamıştır. Hemşirelik girişimleri ve tüm reçeteli tedavileri uygulamak adına Sağlık Bakanlığınca ruhsatlandırılmıştır.

Tüm Sağlık kuruluşlarında olduğu gibi Sağlık Kabinimiz de yapılan tüm tedaviler kayıt edilmektedir. İl Sağlık Müdürlüğünce periyodik olarak denetlenmektedir.

Hastaneden taburcu olan hastalarınız , reçeteli tedavileriniz ya da yatağa bağımlı (immobil) hastalarınız için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda yetkileri dahilinde Kurum personelimizden ücretsiz sağlık danışmanlığı alabilirsiniz. Bu nedenle 03129255727 numaralı sabit hattımız Sağlık Kabinimizin kapalı olduğu saatlerde kurum personelimiz cep telefonlarına yönlendirilmiş durumdadır. Bununla birlikte 24 saatlik süreçte tedavileriniz için randevu alabilirsiniz.

Evde Sağlık Hizmetlerinde kayıt ve denetleneme esas olduğunu  bununla birlikte  hizmeti sunmak için diplomanın yeterli olmadığını unutmayınız. 6091 sayılı Sağlık Bakanlığı genelgesi ile artık bu hizmetlerin nasıl ve ne şekilde verilebileceği yasalaşmıştır. Hizmet aldığınız kurumun ya da personelin yetkinliğini sorgulamak adına 184 ü  arayarak sorgulayınız. Bu Güvenli hizmet almanız ve sağlığınız için özellikle önem taşımaktadır.

Bununla birlikte Detaylı ve güncel bilgi edinmek adına buraya tıkalayarak sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

HEMŞİRELİK PART-TİME / SERBEST YAPILAN BİR MESLEK DEĞİLDİR.

8 Yıl Deneyim
9000 +Hasta Tecrübesi
13 Sertifika